سال گذشته کوپرتینویی‌ها در ایام کریسمس، اشتراک شش ماهه اپل موزیک را به کاربران خود هدیه دادند. امسال نیز به نظر می‌رسد که چنین اتفاقی مجددا تکرار خواهد شد. اما میزان آن یک ماه کاهش یافته و به پنج ماه رسیده است.

درحال حاضر، اپل موزیک اشتراک رایگان یک ماهه برای کاربران جدید را در نظر گرفته است. با پنج برابر شدن مدت زمان این اشتراک رایگان، مسلما تعداد زیادی از کاربران از این وضعیت خوشحال خواهند شد. روش دریافت این اشتراک رایگان پنج ماهه، دقیقا به همان صورت است که در سال 2019 بود.

اپلیکیشن shazam را برای آیفون یا آیپد دانلود کرده و پس از آن، یک موزیک را پخش کرده و به وسیله این اپلیکیشن،‌ خواننده و نام موزیک را شناسایی کنند. زمانی که چنین کاری انجام شود،‌ آپشنی برای پخش موزیک یاد شده توسط اپل موزیک روی صفحه به نمایش گذاشته می‌شود. با لمس این گزینه، اشتراک پنج ماهه اپل موزیک برای شما به صورت رایگان فعال خواهد شد. بنر مربوط به افزایش زمان Trial اشتراک اپل موزیک در تنظیمات اپلیکیشن shazam نیز دیده می‌شود.

shazam

اپل این قابلیت را در صفحه اپلیکیشن shazam در اپ استور مورد تأیید قرار داده و اعلام کرده است که ویژگی یاد شده در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا، استرالیا و کانادا در دسترس قرار گرفته است. این پیشنهاد هیجان انگیز تا تاریخ 17 ژانویه مصادف با بیست و هشتم دی ماه اعتبار خواهد داشت.

اپلیکیشن shazam را می‌توانید به صورت رایگان از اپ استور دانلود کرده و مراحل یاد شده را انجام دهید.


مطالب پیشنهادی:

اشتراک اپل ارکید برای خریداران آیفون

تغییر رمز اپل ایدی

آموزش استفاده از ترک پد اپل

13 اپلیکیشن تبدیل عکس به نقاشی برای ios و اندروید

پیشتازی اپل در بازار جهانی تبلت