سنهایزر به تازگی یک میکروفون جدید با نام Sennheiser MKE 200 مخصوص نصب بر روی دوربین معرفی کرده است. این میکروفون با قیمتی حدود 99.95 دلار به افزایش راحتی و کیفیت پروژه‌های کوچکی مثل وبلاگ‌نویسی‌های تصویری بسیار کمک می‌کند. همچنین می‌توان با قیمتی مناسب تجهیزات ویدئوکنفرانس‌های خانگی را به کیفیت بسیار مطلوبی ارتقاء داد.

میکروفون Sennheiser MKE 200 مستقیماً به قسمت بالای دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری متصل می‌شود. برخلاف اکثر میکروفون‌های این دسته، این میکروفون بسیار کوچک است و طول آن کمتر از 3 اینچ است. وزن آن نیز بسیار سبک است و دارای بادگیر و نویزگیر می‌باشد.

Sennheiser MKE 200

در قسمت جلوی MKE 200 یک پورت صدای 3.5 میلیمتری قرار گرفته است که به ورودی صدای دوربین متصل می‌شود. سنهایزر در بسته‌بندی این محصول هر دو کابل TRS و TRRS را قرار داده است تا اتصال به هر نوع دوربین DSLR ، دوربین‌های بدون آینه، و حتی تلفن‌های همراه هوشمند مقدور باشد و نیازی به تهیه کابل اضافه نداشته باشید.

میکروفون MKE 200 برق مورد نیاز خود را از همان کابل صدا دریافت می‌کند. بنابراین نیازی به شارژ کردن میکروفون و یا استفاده از باتری نمی‌باشد. این میکروفون همچنین دارای پوششی کرکی برای به حداقل رساندن صدای نویز باد، و یک کیف کوچک برای حمل آن می‌باشد.

Sennheiser MKE 200

طراحی میکروفون سنهایزر MKE 200 بسیار ساده و کارآمد است. کوچکی و استحکام آن به این معنی‌ است که این میکروفون علاوه‌بر وزن سبک دارای دوام بالایی می‌باشد.


مطالب پیشنهادی:

بررسی هدفون‌های جدید سنهایزر CX 150BT و CX 350BT

معرفی هدفون سنهایزر Sennheiser HD 560S

معرفی هدفون سنهایزر Momentum True Wireless 2

سنهایزر CX 400BT True Wireless؛ آلمانی خوش صدا

بررسی هدفون Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless