روز گذشته مطلع شدیم که یک آپدیت جدید برای بازی Mortal Kombat 11 منتشر می‌شود. تا پرفروش‌ترین نسخه از این مجموعه به عملکرد خوب خود ادامه دهد.

این آپدیت قبل از هرچیزی سه شخصیت جدید به بازی اضافه می‌کنند. این سه شخصیت میلنا (Mileena)، رین (Rain) و جان رمبو (John Rambo) هستند. همچنین مطلع شده‌ایم که کسانی که بازی را از پیش خریداری کرده بودند، به صورت رایگان می‌توانند روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس به تجربه آن بپردازند.

بازی Mortal Kombat 11 در ابتدا از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی نمی‌کرد. پس از مدتی استودیو، قابلیت کراس‌پلی بین پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان را به بازی اضافه کرد. با عرضه Mortal Kombat 11 Ultimate، خیلی‌ها انتظار داشتند که کراس‌پلی به دیگر پلتفرم‌های بازی از جمله گوگل استادیا، پی‌سی و نینتندو سوئیچ نیز آورده شود؛ اما باز هم طرفداران ناامید شدند. شرکت برادران وارنر اعلام کرده است که قابلیت کراس‌پلی تنها به کنسول‌های نسل بعدی اضافه می‌شود.

نسخه‌ آلتیمت این بازی روی ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5، از گرفیک بهتر، لود سریع‌تر و رزولوشن داینامیک 4K بهره خواهد برد.

این نسخه از بازی در تاریخ 17 نوامبر (26 آبان) عرضه می‌شود.


مطالب پیشنهادی:

کاهش قیمت xbox

رونمایی از اولین صندلی بازی ریزر

مقایسه دو نماینده مایکروسافت: ایکس باکس ایکس و ایکس باکس اس

تعیین نقش برای کاربر در دیسکورد