Logitech G Pro X Superlight

معمولا افرادی که بازی‌های سبک ورزش الکترونیکی انجام می‎دهند به دنبال ماوسی سریع و در عین حال سبک وزن هستند. در این بازی‌ها سرعت ماوس امتیاز ویژه ای برای گیمر محسوب می شود و طبیعتا یک ماوس با وزن پائین می تواند این امتیاز را در اختیار گیمر قرار دهد. به همین دلیل ماوس هایی که وزن آنها قابل شخصی سازی و قابل تنظیم توسط کاربر است محبوبیت بالایی نزد این افراد دارند.

اکنون لاجیتک، کمپانی معروف سازنده تجهیزات جانبی گیمینگ از سبک ترین و سریع ترین ماوس بیسیم Esports رونمایی کرده است که به نوع خود جالب توجه است. این ماوس که Logitech G Pro X Superlight نامیده شده مجهز به سنسور Hero ساخت خود کمپانی لاجیتک است. سطح حساسیت این ماوس بین 100 تا 25400 DPI قابل تنظیم است و حداکثر شتاب این ماوس برابر با >40G و حداکثر سرعت آن >400 IPS می باشد. لاجیتک ماوس جدید خود را با فناوری بیسیم Lightspeed خود بهینه سازی کرده تا بتواند به شارژدهی 70 ساعته باتری برسد. همچنین این ماوس مجهز به پردازنده 32 بیتی ARM می باشد.

Logitech G Pro X Superlight

از نظر ابعاد، محصول جدید لاجیتک دارای ارتفاع 4.92 اینچ، عرض 2.50 اینچ و عمق 1.57 اینچ می باشد و وزن این محصول کمتر از 2.2 پوند است که حدودا 25 درصد سبک تر از نسخه استاندارد ماوس بیسیم Pro کمپانی ساخته شده است. لاجیتک ماوس Logitech G Pro X Superlight را از تاریخ 3 دسامبر با قیمت 149.99 دلار در دو رنگ سفید و مشکی وارد بازار خواهد کرد. در حال حاضر نسخه استاندارد این ماوس با قیمت 129.99 دلار در بازار موجود است.


مطالب پیشنهادی:

رونمایی از اولین صندلی بازی ریزر

زمان انتشار بازی Guilty Gear Strive

بررسی بازی Mafia: Definitive Edition

پلی استیشن 5 احتمالا از وضوح تصویر 1440p پشتیبانی نخواهد کرد