در زمان راه اندازی اولیه اپل واچ کاربران باید اطلاعات مشخصی را از مسائل شخصی خود در آن وارد کنند. اپل واچ از کاربران می‌خواهد تا اطلاعاتی نظیر سن، قد و وزن خود را ارائه دهند تا بر اساس آن اپلیکیشن‌های سلامتی و ورزشی اپل واچ بتوانند به صورت بهینه‌تر فرایند فعالیت‌های بدنی را تشخیص و ردیابی کنند.

در این میان، بسیاری از کاربران در راه اندازی اولیه تمایلی به ارائه این اطلاعات ندارند. ارائه این اطلاعات در ابتدا اجباری است و روند راه اندازی اپل واچ را کند می‌کند و علاوه بر این، اپل واچ‌های آمریکایی و انگلیسی که با پارت نامبرهای این دو کشور عرضه می‌شود و واحدهای وزن و ارتفاع متریک استفاده نمی‌کنند و همین مسئله باعث می‌شود تا کاربران برای ارائه اطلاعات شخصی خود با مشکلات بسیار زیادی مواجه باشند و تمایلی به تبدیل قد و وزن خود به واحدهای دیگر را نداشته باشند.

علاوه بر این، در برخی اوقات اطلاعات شخصی کاربران ممکن است تغییر کند. برای مثال تغییر وزن افراد باعث می‌شود تا کاربران نیاز به آپدیت اطلاعات شخصی خود در اپل واچ داشته باشند تا ساعت هوشمند بتواند به صورت سریع‌تر و دقیق‌تر فعالیت‌های آن‌ها را زیر نظر بگیرد. در ادامه این مطلب روش به روز رسانی اطلاعات شخصی در اپل واچ را آموزش خواهیم داد.

​به روز رسانی اطلاعات شخصی

 روش انجام این کار بسیار آسان است و تنها کافی است تغییرات زیر را در اپل واچ خود اعمال کند.

1.وارد اپلیکیشن Watch در آیفون شوید
2.به سمت پایین سوایپ کنید و گزینه Health را بزنید
3.گزینه Edit را از قسمت بالا سمت راست بزنید
4.اطلاعات شخصی مورد نظر خود را بر اساس آنچه دلخواهتان است تغییر دهید
5.پس از اعمال تغییرات گزینه Done را بزنید و از اپلیکیشن خارج شوید

پس از انجام این کار اطلاعات ثبت شده در آیفون با اپل واچ شما تنظیم می‌شود.