بتای Call of Duty: Black Ops Cold آغاز شده و از امروز با تغییرات قابل توجهی روی پلی استیشن ۴ در دسترس قرار می‌گیرد.

اولین تغییر کلیدی بتای بازی، اضافه کردن یک سیستم پینگ مسحوب می‌شود. که بسیار شبیه سیستمی است که برای اولین بار استودیو Respawn در بازی Apex Legends پیاده کرد. با این سیستم می‌توان به نقاط مهم در نقشه اشاره کرد تا بدون استفاده از چت به یاران خود جهت دشمن‌ یا لوت‌ها را اطلاع دهید.

دکمه پینگ روی سمت چپ دی-پد کنترل تعبیه شده است، ولی می‌توان آن را تغییر داد. بازیکنان حتی می‌توانند به وسایل به دست آمده از طریق اسکوراستریک (Scorestreake) مثل هواپیمای جاسوسی نیز اشاره کنند. از این رو بازیکنانی که علاقه‌ای به چت کردن ندارن، می‌توانند به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

Call of Duty: Black Ops Cold

ویژگی های جدید بتای Call of Duty: Black Ops Cold

بتای Call of Duty: Black Ops Cold اولین نسخه از سری بلک اپس محسوب می‌شود که از ویژگی FOV slider روی کنسول‌ها بهره می‌برد. با این ویژگی می‌توان در تنظیمات انتخاب کنید تا میدان دیدی پهن یا باریک‌تری داشته باشید. با افزایش بیش از حد میدان دید، می‌توان در زمینه فریم ریت و گرافیک به مشکل مواجه شوید. با اینکار می‌توان تجربه بازیکنان روی کنسول‌ها را به پی‌سی نزدیک‌تر کرد که در هنگام استفاده از قبلیت کراس‌پلی کمک می‌کند. اگر بازی‌های بیشتری از قابلیت کراس‌پلی استفاده کنند، می‌توان شاهد حضور بیشتر ویژگی‌ تغییر میدان دید در کنسول‌ها باشیم.

ویژگی های جدید بتای Call of Duty: Black Ops Cold

همچنین استودیو Treyarch در توییتر به اضافه شدن حالت جدیدی به نام VIP escort اشاره کرده است. این حالتِ 6v6 را در نقشه‎های کارتل، میامی، مسکو و Crossroads می‌توان بازی کرد. ظرفیت حداکثری لول بازی نیز از 16 به 25 افزایش پیدا کرده است و تست کنندگان بتا می‌توانند به اسلحه‌ها و تجهزیات جدید دسترسی داشته باشند.

این بازی در تاریخ ۲۳ آبان برای ps4، ایکس باکس وان، و پی‌سی عرضه شود. نسخه ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 نیز همزمان با زمان عرضه کنسول‌ها منتشر می‌شود.