کمپانی شور، حدود یک قرن است که به ساخت تجهیزات صوتی مشغول است و همواره از برندهای مورداعتماد هنرمندها و گروه‌های بزرگ بوده است. درجریان نمایشگاه CES، این شرکت از Aonic 50 و Aonic 215 رونمایی کرد که برای کاربران عمومی هم جذاب است.

محصول اول، نخستین ایرفون Truly Wireless این شرکت آمریکایی است؛ یعنی Aonic 215. این ایرفون، دنباله‌رو ایرفون بسیار موفق SE215 است و علاوه بر نامش، جنس صدایی شبیه به این ایرفون هم دارد.

Aonic 215 به یک ماژول وایرلس مجهز شده است. مانند ایرفون‌های مانیتورینگ به دور گوش قلاب می‌شود تا این ایرفون بهترین ایستایی و جای‌گیری را در گوش داشته باشد. دکمه کنترل موزیک نیز روی این ماژول قرار گرفته است. نکته‌ی جالب اینکه می‌توان ماژول را جدا کرد و با اتصال کابل، از آن به‌عنوان یک ایرفون سیمی استفاده کرد.

 

باتری استفاده‌شده در آن، شارژدهی بسیار خوب ۸ ساعته را به همراه خواهد داشت. اما اگر این مقدار برای شما کافی نیست، نگران نباشید. کیس شارژ، تا ۳ بار شارژ کامل را تضمین می‌کند تا بتوانید مجموعاً ۳۲ ساعت از موسیقی لذت ببرید.

Aonic 50 Aonic 215
همچونSE215، این ایرفون از ایرتیپ‌های فومی بهره می‌برد و عملکرد بسیارخوبی درایزولیشن و جلوگیری از درآمیختن صدای محیط باموسیقی دارد.

دیگر محصول معرفی‌شده در این نمایشگاه، هدفون وایرلس نویز کنسلینگ Aonic 50 است که احتمالاً رقیبی جدی برای هدفون‌هایی نظیر Sennheiser Momentum 3 Wireless و B&O H9 خواهد بود.

Aonic 50 Aonic 215
به نظر می‌رسد که با هدفونی خوش‌صدا وخوش‌ساخت مواجه هستیم که بیشتر برای آدیوفایل‌ها و موسیقی‌دوستان جدی طراحی شده است.

یکی از ویژگی‌های جالب توجه Aonic 50، قابل تنظیم بودن میزان نویز کنسلینگ و یا تغییر حالت به Environment Mode برای شنیدن صداهای محیط اطراف است. این کار، از طریق اسمارت‌فون و نرم‌افزار ShurePlus PLAY انجام می‌شود.

Aonic 50 Aonic 215

Shure حداکثر تلاش خود را کرده تا نگرانی کاربر از بابت دوام شارژ را میان ببرد. در نتیجه، میزان شارژدهی این هدفون را به رقم رضایت‌بخش ۲۰ ساعت رسانده است.

Aonic 50 Aonic 215
ایرفون Aonic215 با قیمت ۲۷۹ دلار و Aonic50 با قیمت ۳۹۹ دلار، هر دو در بهار امسال وارد بازار خواهند شد تا رقبای وایرلس خود را به چالش بکشند. البته Shure در این مسیر دشوار تنها نیست و از کمک آدام لوین، خواننده گروه Maroon 5 نیز بهره‌مند است.