اد بون، خالق مجموعه‌ی مورتال کامبت، در توییتر خود اعلام کرد که بازی Mortal Kombat 11 به آمار فروش ۸ میلیون نسخه رسیده است.

بازی Mortal Kombat 11 از بدو انتشارش در سال ۲۰۱۹ مکررا در نمودارهای مختلف بازی‌های پرفروش در گزارش‌های نهاد تحقیقات بازارِ NPD در همه‌ی پلتفرم‌های بازی دیده شده است. عملکرد این بازی با فروش ۸ میلیون نسخه‌ای آن‌قدر خوب بوده است که حالا در مقام دوم پرفروشترین بازی مجموعه‌ی مورتال کامبت قرار گرفته است. از چند سال پیش که این مجموعه ریبوت شد، رویکرد استودیو‌ی ندررلم در حفظ روح کلاسیک آرکید در این بازی‌ها باعث تحسین طرفداران، منتقدان و بازیکنان حرفه‌ای این مجموعه شده است.

حال طبق جدیدترین اخبار بازی، Ed Boon، کارگردان خلاق بازی در حساب توییترش اول به آمار فروش مورتال کامبت ۱۱ اشاره کرد، سپس اشاره‌ای به عرضه‌ی احتمالی یک دی‌ال‌سی با حضور شخصیت‌های جدید برای بازی کرد. وی در توییتر نوشت:

بعد از فروش رفتن ۸ میلیون نسخه از بازی مورتال کامبت ۱۱ که همچنان فروش آن  ادامه دارد، ما هنوز کارمان تمام نشده است. اخبار جدیدی در این هفته برای MK11 منتشر می‌شوند، پس گوش‌به‌زنگ باشید!

به‌نظر می‌توان از این توییت اینگونه استنباط کرد که او درباره انتشار محتوای قابل دانلودی با حضور شخصیت‌های جدید در هفته‌ی بعد حرف می‌زند. این هم ممکن است که اشاره‌ی اد بون ‌به انتشار مورتال کامبت ۱۱ روی کنسول‌های نسل بعد باشد؛ گرچه نه استودیو‌ی ندررلم نه برادران وارنر هنوز مشخص نکرده‌اند که برنامه‌شان برای انتشار بازی‌هایشان روی کنسول‌های نسل بعد چگونه است.