شرکت دانمارکی جبرا، هدفون جدید و کاملاً بی سیم خود را با نام Jabra Elite 85t معرفی کرد. جبرا در سایت رسمی خود از سه کلمه‌ی Noise Cancellation (حذف نویز)، Big Sound (صدای بزرگ)، Compact Design (طراحی کوچک) برای توصیف محصول جدید خود استفاده کرده است.

Jabra Elite 85t

فناوری

هدفون جبرا Elite 85t از آخرین فناوری Active Noice Cancellation یا به اختصار ANC برخوردار است، که صداهای مزاحمی که نمی‌خواهید بشنوید را در گوش شما حذف می‌کند. دیگر فناوری استفاده شده در کنار ANC، فناوری HearThrough است که برخلاف ANC، صدای محیط را گرفته و به گوش شما انتقال می‌دهد تا از اطراف خود به خوبی آگاه باشید.

در هدفون جبرا Elite 85t بین حالت ANC و HearThrough، یازده مرحله تنظیم صدا قرار گرفته است تا کاربر بتواند در هر محیطی بهترین حالت ممکن را انتخاب کند.

جبرا اذعان دارد که برای پردازش این فناوری‌ها و 6 باند اکولایزر یکپارچه و ارسال سیگنال low-latency از بهترین و قدرتمندترین چیپست خود استفاده کرده است.

باتری

باتری هدفون جبرا Jabra Elite 85t می‌تواند با یک بار شارژ و روشن بودن ANC تا 5.5 ساعت پخش موزیک شما را همراهی کند. این مقدار با خاموش بودن ANC به 7 ساعت افزایش پیدا می‌کند.

همچنین با استفاده از محفظه شارژ کوچک این هدفون می‌توانید تا 25 ساعت با ANC یا تا 31 ساعت بدون ANC از این هدفون استفاده کنید. فناوری شارژ سریع به کمک پورت USB-C در این هدفون به شما اجازه می‌دهد تا تنها با 15 دقیقه شارژ بتوانید یک ساعت موزیک گوش دهید.همچنین قابلیت Qi، شارژ بی‌سیم، به این مدل اضافه شده است و می‌توانید با قرار دادن محفظه شارژ بر روی پد شارژر بی‌سیم، اقدام به شارژ دستگاه خود کنید.


مطالب پیشنهادی:

معرفی هدفون JLAB GO AIR

معرفی هدفون بی‌سیم و مخصوص بازی Sennheiser GSP 370

Sennheiser MKE 200؛ میکروفن جدید سنهایزر مخصوص دوربین

معرفی هدفون تمام بیسیم جدید وان پلاس بادز Z

ایرفون جدید کمپانی 1MORE؛ True Wireless ANC

1MORE از هدفون جدید خودبه نام ColorBuds رونمایی کرد