اپل پس از برگزاری مراسم شب گذشته برای رونمایی آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس، چند وسیله‌ی جانبی جدید برای این گوشی‌ها معرفی کرد. در ادامه میتوانید لوازم جانبی خانواده ی آیفون 12 را ببینید:

کیس سیلیکونی

کیس سیلیکونی آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو در هشت رنگ به بازار عرضه می‌شود و درون آن از آهنربا استفاده شده است. گوشی‌های سری آیفون ۱۲ دارای سیستمی تحت عنوان مگ سیف (MagSafe) هستند و به ‌واسطه‌ی آن به آهنربا مجهز شده‌اند. اکثر وسایل جانبی آیفون‌های جدید ازطریق آهنربا به آن‌ها می‌چسبند. کیس‌های سیلیکونی آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو دارای آهنرباهای داخلی هستند تا شارژر مگ سیف به‌سادگی روی گوشی قرار گیرد. کیس‌های سیلیکونی موردبحث با قیمت ۴۹ دلار در آمریکا و ۵۵ یورو در اروپا عرضه می‌شوند.

لوازم جانبی آیفون 12

کیس شفاف

اپل همچنین کیس شفاف آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو را معرفی کرد که ترکیبی از پلی‌کربنات شفاف با مواد قابل‌انعطاف است. کیس‌های شفاف آیفون‌ ۱۲ و ۱۲ پرو نیز آهنربا دارند. این کیس‌های شفاف با قیمت ۴۹ دلار در ایالات متحده و ۵۵ دلار در اروپا عرضه می‌شوند.

لوازم جانبی آیفون 12کیف پول چرمی

اپل وسیله‌ی جانبی دیگری با نام کیف پول چرمی (Leather Wallet) معرفی کرده است که روی پنل پشتی گوشی‌های سری آیفون ۱۲ جای می‌گیرد و از فضای کافی برای جای دادن یک کارت ملی و چند کارت بانکی برخودار است. کیف پول چرمی اپل در چهار رنگ عرضه می‌شود و از چرم دباغی‌شده‌ی اروپایی ساخته شده. این کیف پول چرمی در آمریکا ۵۹ دلار قیمت دارد و در اروپا با پرداخت ۶۵ یورو قابل‌تهیه است.

لوازم جانبی آیفون 12

مگ سیف

گوشی‌های سری آیفون ۱۲ از فناوری شارژ سریع بی‌سیم ۱۵ وات پشتیبانی می‌کنند. بااین‌حال توان ۱۵ وات صرفا ازطریق شارژرهایی که تحت پشتیبانی استاندارد مگ سیف باشند ارائه می‌شود. این یعنی شارژرهای بی‌سیم‌ معمولی با استاندارد شی (Qi) آیفون‌های جدید را با توان نهایتا ۷٫۵ وات شارژ می‌کنند. درحال‌حاضر تنها راه برای شارژ بی‌سیم ۱۵ وات آیفون‌های جدید شارژر اختصاصی Apple MagSafe است که ۳۹ دلار در آمریکا و ۴۵ یورو در اروپا قیمت دارد.

لوازم جانبی آیفون 12

آداپتور

درنهایت اپل از عرضه‌ی آداپتور شارژ ۲۰ وات USB-C خبر می‌دهد؛ این همان شارژری است که به‌صورت پیش‌فرض با آیپد ۱۰٫۵ اینچ جدید عرضه می‌شود. چهار گوشی سری آیفون ۱۲ بدون شارژر و هدفون در جعبه عرضه می‌شوند. بنابراین اگر به تهیه‌ی آیفون ۱۲ علاقه‌ مندید و شارژر مناسب ندارید، شارژر ۲۰ وات USB-C جدید اپل بهترین شارژری است که می‌توانید تهیه کنید. شارژر ۲۰ وات جدید این شرکت ۱۹ دلار در آمریکا و ۲۵ یورو در اروپا قیمت دارد.