بازی مخفی در اندروید ۱۱ در حقیقت بازطراحی بازی عجیبی است که در اندروید ۷ گنجانده شده بود. به عبارت دیگر باید گربه‌ها را جذب کرده و جمع کنید. ایده‌ی عجیبی است اما جالب و اعتیادآور است.

فعال کردن بازی مخفی در اندروید ۱۱

برای دسترسی به بازی مخفی شده در اندروید ۱۱، ابتدا اپلیکیشن تنظیمات یا Settings را اجرا کنید. برای این کار می‌توانید نوار وضعیت را پایین بکشید و سپس روی آیکون چرخدنده تپ کنید. روش دیگر تپ روی آیکون اپ تنظیمات در کشوی اپلیکیشن‌ها است.

بازی مخفی در اندروید ۱۱

در تنظیمات تا پایان صفحه اسکرول کنید و روی About Phone تپ کنید. البته اگر چینش گزینه‌ها در اپ تنظیمات گوشی یا تبلت شما متفاوت است، می‌توانید عبارت About Phone یا About Tablet‌ را جستجو کنید و سریعاً این گزینه را پیدا کنید.

فعال کردن بازی مخفی در اندروید ۱۱

گام بعدی تپ روی گزینه‌ی Android Version است. فعال کردن بازی مخفی در اندروید ۱۱

در صفحه‌ی بعدی روی گزینه‌ی Android Version پشت‌سر‌هم تپ کنید تا تصویری شبیه به صفحه‌ی شماره‌گیری تلفن‌های قدیمی ظاهر شود.

و این بازی مخفی شده در اندروید ۱۱ است! برای شروع بازی جمع‌آوری گربه‌ها، می‌بایست ۳ مرتبه صفحه‌ی شماره‌گیری را از ۱ تا ۱۰ بچرخانید. بار سوم شماره‌گیر به عدد 11 می‌رسد که به اندروید ۱۱ اشاره می‌کند.

زمانی که عدد ۱۱ ظاهر شد، ایموجی گربه و نوتیفیکیشنی در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد که از فعال شدن بازی مخفی در اندروید ۱۱ حکایت می‌کند.

هدف این بازی، جمع کردن گربه‌هاست. برای این کار می‌بایست کاسه‌های آب و غذا را پر کنید و با اسباب‌بازی‌های گربه‌ها بازی کنید تا توجه‌شان جلب شود. برای شروع، دکمه‌ی پاور گوشی یا تبلت خویش را فشار داده و نگه دارید. سپس روی منوی سه‌نقطه تپ کنید.

در منوی ظاهر شده گزینه‌ی Add Controls را لمس کنید.

بازی مخفی در اندروید ۱۱

و سپس روی See Other Apps در پایین صفحه تپ کنید.

روی Cat Controls تپ کنید.

تیک هر سه گزینه را بزنید تا در منوی پاور اضافه شوند و سپس روی Save تپ کنید.

بازی مخفی در اندروید ۱۱

اکنون در منوی پاور گزینه‌های کنترلی بازی گربه اضافه می‌شود. اگر گزینه‌های جدید را نمی‌بینید، روی فلش رو به پایین تپ کنید و گزینه‌ی Cat Controls را لمس کنید.

بازی مخفی در اندروید ۱۱

اکنون می‌توانید روی دکمه‌های اضافه شده تپ کنید تا ظرف آب و غذا پر شود و همین‌طور با اسباب‌بازی‌ها بازی کنید. زمانی که این کارها را انجام می‌دهید، صبور باشید تا گربه‌ای در بخش نوتیفیکیشن‌ها ظاهر شود!

برای گرفتن گربه می‌بایست روی نوتیفیکیشن تپ کنید. می‌توانید برای هر گربه‌ای که به کلکسیون گربه‌های شما اضافه می‌شود، نامی انتخاب کنید.

بازی مخفی در اندروید ۱۱

این بازی عجیب هر از گاهی با نمایش نوتیفیکیشن، شما را سرگرم می‌کند. البته فراموش نکنید که ظرف آب و غذای گربه را پر نگه دارید!