مرسدس کلاس S  به عنوان یکی از بهترین های جهان شناخته می شود. اما این بار پرچمدار مرسدس 2021 Mercedes S-Class پس از چند ماه ورود به مرحله تولید فرا خوانده می شود.  دایملر برای آماده سازی W223  در کارخانه ۵۶ خود در شهر  زیندلفیگن  آلمان ۷۳۰ میلیون یورو ( 888 میلیون دلار )  سرمایه گذاری کرده است.

2021 Mercedes S-Class

2021 Mercedes S-Class

Business insider گزارش می دهد که میله های کراوات ( سیبک فرمان ) مشکل دارند که منجر به مسائل جدی هدایت می‌شود. از مالکان 2021 Mercedes S-Class خواسته شده که برای بررسی میله های داخلی کروات و تعویض آنها در صورت لزومبه نمایندگی‌های بنز مراجعه کنند.

سخنگوی شرکت مرسدس به سایت بیزینس اینسایدر گفت که حداکثر ۱۴۰۰ خودرو تحویل داده شده به مشتریان فراخوانده می شود. به گفته مرسدس قطعه توسط یک تأمین‌کننده تولید می‌شود و سپس به کارخانه ۵۶ شهر زیندلفیگن آلمان منتقل می شود. این کارخانه مرسدس یکی از کارخانه های جدید و بسیار مجهز مرسدس با تکنولوژی بالا میباشد. در این کارخانه میباخ کلاس S تولید شده است.

طبق گفته کارشناسان مرسدس خودرو محور جلو نمی‌تواند مجهز به میله‌های کراوات داخلی باشد.

نسخه های دیگری از کلاس S در دست تولید می باشد. از جمله دو AMG پلاگین هیبریدی که انتظار می رود S63e و S73e نامیده شوند. یک موتور v12 جدید هم این بار به جای AMG S65 در نسخه جذاب میباخ ارائه می‌شود.


مطالب پیشنهادی:

آئودی RS Q8 منصوری؛ قدرت ۷۸۰ اسب ‌بخار و گشتاور هزار نیوتن‌متر

نخستین شاسی بلند برقی بی‌ام‌و؛ با تکنولوژی جدید چرخ‌ها

محصول جدید KTM؛ سریع و سبک

پایان راه لندکروزر

هوندا ریجلاین 2021 معرفی شد

معرفی بی‌ام‌و 128ti