کاربران اعلام کرده‌اند که فایل‌های سیو سایبرپانک 2077 در صورت افزایش حجم خراب می‌شوند. کاربران اعلام کرده اند که دیگر به سیوهای خود دسترسی ندارند.

سایبرپانک 2077 پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد و در ابتدا با موج بزرگی از انتقادها بر سر عدم کارکرد درست روی کنسول‌های نسل هشتم و کامپیوترهای شخصی مواجه شد؛ تا حدی که شرکت سونی تصمیم به حذف آن از پلی استیشن استور گرفت و پس از آن نیز اقدام به پس گرفتن بازی از طرف کاربران شد. حالا گزارش‌های منتشر شده خبر از وجود یک باگ جدید می‌دهند که در صورت افزایش حجم فایل سیو سایبرپانک 2077 به بیشتر از هشت مگابایت، تمام سیوهای بازی از بین می‌رود و کاربران امکان دسترسی به کارهای انجام شده قبلی خود را نخواهند داشت.

این در حالی است که سی دی پراجکت رد در حال حاضر دو هات فیکس جدید را برای برطرف کردن برخی از مشکلات منتشر کرده است و حتی اعلام کرده که در آینده حجم بیشتری از آپدیت‌ها را برای برطرف کردن مشکلات نرم افزاری منتشر می‌کند. اما حالا مشخص شده که کاربران برای دسترسی به این آپدیت‌ها باید زمان بیشتری را صرف کنند. در این بازه زمانی ممکن است سیوهای آن‌ها نیز از بین برود و آن‌ها امکان بازیابی سیو بازی‌ها را ندارند.

به نظر می‌رسد که افشای اطلاعات بیشتر در مورد باگ‌های سایبرپانک 2077 تا جایی پیش رفته که این بازی را به یک شکست بزرگ در دنیای بازی‌های ویدیویی تبدیل کرده است.