گفته می‌شود که اپل تعداد زیادی از نمایشگرهای تاشدنی ساخت سامسونگ را سفارش داده است. احتمالا قصد دارد در آینده از آن‌ها برای آیفون تاشدنی استفاده کند.

از مدت‌ها پیش در شایعات مختلف به آیفون تاشدنی پرداخته می‌شود، اما به‌جز چند تصویر مفهومی و پتنت‌های اپل، اطلاعات بیش‌تری دردسترس نیست.

این نمونه‌ها ی سفارش داده شده به‌منظور استفاده در گوشی‌های هوشمند تولید شده‌اند و ظاهرا سامسونگ یکی از نمایشگرهای موردبحث را برای اپل تأمین خواهد کرد. Ice Universe این موضوع را تأکید می‌کند که فرایند تولید نمایشگرهای یادشده به‌شکلی فوری در حال انجام است. همین موضوع به‌صورت غیرمستقیم نشان می‌دهد که سامسونگ به‌زودی فرایند تحویل نمایشگر را به اپل آغاز می‌کند.

سامسونگ فرایند ارائه‌ی فناوری نمایشگرهای تاشدنی خود را به شرکت‌های دیگر آغاز کرده است که نام اپل هم به‌چشم می‌خورد. افشاگران در آن زمان گفتند سامسونگ با انجام این کار امیدوار است سفارش رسمی شرکت‌ها را دریافت کند.

سامسونگ از سال‌ها پیش یکی از اصلی‌ترین تأمین‌کنندگان اپل به‌حساب می‌آید و نمایشگر OLED دراختیار این شرکت برای گوشی‌های آیفون قرار می‌دهد. به‌نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد خودش را به اصلی‌ترین تأمین‌کننده‌ی نمایشگرهای تاشدنی در دنیا تبدیل کند. سامسونگ با درنظرگرفتن میزان تقاضا،‌ ممکن است تعداد نمایشگرهای تاشدنی تولیدشده در طول هر سال را به ۱۰ میلیون واحد افزایش دهد.

از مدت‌ها پیش شایعه‌هایی درباره‌ی تلاش اپل برای تولید آیفون تاشدنی به‌گوش می‌رسند. اپل حتی پتنتی نیز برای آیفون تاشدنی ثبت کرد. براساس پاره‌ای از شایعه‌ها، اپل شاید برای ساخت آیفون تاشدنی با ال‌جی همکاری کند. بازار گوشی‌های تاشدنی هنوز به‌بلوغ کامل نرسیده است. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد که اپل نیز کم‌کم به‌فکر ورود جدی به آن افتاده است.