اخیراً شرکت فیس‌بوک با ارائه آپدیتی ویژگی‌های جدیدی را ارائه کرده که شامل سفارشی شدن والپیپر واتساپ در آیفون می‌شود.

شرکت فیس‌بوک آپدیت مهمی را برای این اپلیکیشن در آیفون اعلام کرده است که قابلیت‌های جذابی برای کاربران به ارمغان می‌آورد. این ویژگی‌های شامل سفارشی کردن والپیپر واتساپ برای چت فرد به فرد، جدا کردن پس زمینه برای حالت تاریک و روشن، جستجوی استیکر و سایر موارد است.

تنظیم والپیپر واتساپ در حال حاضر در همه چت‌ها نشان داده می‌شود در حالی که با آپدیت اخیر کاربران می‌توانند برای هر چت فردی یا گروهی تصویر والپیپر را اختصاصی کنند.

شرکت واتساپ می‌گوید « چت واتساپ در زندگی اشخاص جایگاه ویژه‌ای دارد و به همین دلیل تصاویر والپیپر اختصاصی واتساپ را معرفی و ارائه کردیم. با استفاده از والپیپر سفارشی برای افراد مورد علاقه خود می‌توانید چت خود را شخصی و قابل تشخیص کنید و نگرانی برای ارسال پیام اشتباه نداشته باشید.»

قابل ذکر است که آپدیت اخیر واتساپ تصاویر زیادی از طبیعت و معماری در سراسر جهان ارائه می‌کند که کاربر می‌تواند به عنوان تصویر پس زمینه استفاده کند.

کاربران واتساپ همچنین گزینه جدیدی برای تنظیم تصاویر متنوع به عنوان تصویر زمینه برای حالت تاریک و روشن دریافت می‌کنند. با جستجوی استیکر در آپدیت اخیر کاربران می‌توانند راحت و سریع‌تر استیکرهای مورد علاقه خود را پیدا کرده و استفاده کنند.

یک نسخه به روز شده از بسته استیکر «Together at Home» سازمان جهانی بهداشت را به صورت متحرک نشان می‌دهد.

کاربران می‌توانند اپلیکیشن واتساپ را به طور رایگان از اپ استور دریافت کنند و آپدیت اخیر هم با تمام ویژگی‌های ذکر شده از روز اول دسامبر در اختیار کاربران واتساپ در آیفون قرار می‌گیرد.