ال‌جی و مایکروسافت طی یک همکاری مشترک اعلام کردند که برای دریافت بهترین تجربه ممکن از انجام بازی‌های نسل بعد بهتر است از محصولات ال‌جی استفاده کنید تا به وضوح 4K، نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه، حداقل لگ و طیف رنگی گسترده دسترسی داشته باشید.

ایکس باکس سری ایکس و تلویزیون‌های ال‌جی، خط تولید محصولات OLED این غول کره‌ای که امسال معرفی شد، هر دو از دالبی ویژن (HDR) و دالبی اتموس پشتیبانی می‌کنند. به‌علاوه، این تلویزیون‌ها قادر به استفاده از نرخ نوسازی متغیر هستند و از حالت تاخیر پایین خودکار بهره می‌برند. این حالت زمان پاسخگویی را به ۱ میلی‌ثانیه می‌رساند.

البته به خاطر داشته باشید که قابلیت دالبی ویژن از طریق یک آپدیت نرم‌افزار فعال می‌شود. تلویزیون‌های ال‌جی اولین تلویزیون‌هایی هستند که از پروفایل HGiG گروه HDR Gaming Interest Group (شامل اعضای مختلفی از جمله مایکروسافت و ال‌جی) پشتیبانی می‌کنند.

تلویزیون‌های OLED ال‌جی از نظر اتساع حداقل نور آبی و پرش تصویر از سوی دو مرجع TUV Rhineland و Underwriters Laboratories تایید شده‌اند. اگر می‌خواهید بازی‌های سازگار با HDR را دقیقا به همان شکلی که سازندگان در نظر داشته‌اند تجربه کنید، مایکروسافت می‌گوید که تلویزیون‌های ال‌جی بهترین گزینه هستند.

این دو شرکت در بازارهای مهمی از جمله در اروپا، آفریقا، خاورمیانه و آسیا-اقیانوسیه با یکدیگر همکاری خواهند داشت.