در شبکه‌ی اجتماعی توییتر قابلیت تغییر دادن نام کاربری وجود دارد. می‌توانید در اپلیکیشن موبایل توییتر برای اندروید یا iOS و همین‌طور در نسخه‌ی تحت وب آن، نام کاربری را به سادگی تغییر دهید. در این مقاله قصد داریم طریقه تغییر نام کاربری توییتر در اندروید و آیفون و آیپد را به شما آموزش دهیم.

تغییر نام کاربری توییتر در اندروید و آیفون و آیپد

بیشتر کاربرانی که از گوشی یا تبلت استفاده می‌کنند، اپلیکیشن توییتر را نصب می‌کنند تا استفاده از این شبکه‌ی اجتماعی ساده‌تر باشد. در اپ موبایل توییتر هم امکان تغییر دادن نام کاربری وجود دارد و بسیار ساده است. مراحل کار را در نسخه‌ی مخصوص آیفون بررسی می‌کنیم که درست شبیه به تغییر نام کاربری در اندروید و iPadOS است.

برای شروع اپ توییتر را اجرا کنید و پس از ورود به حساب کاربری، روی تصویر پروفایل خویش در گوشه‌ی بالای صفحه تپ کنید.

تغییر نام کاربری توییتر در اندروید و آیفون و آیپد

در ستون کناری روی Settings And Privacy تپ کنید. در آیپد و تبلت‌ها روش کار مشابه است ولیکن می‌بایست روی آیکون سه‌نقطه در ستون کناری تپ کرده و سپس گزینه‌ی Settings And Privacy را لمس کنید.

تغییر نام کاربری توییتر در اندروید و آیفون و آیپد

در تنظیمات روی Account و سپس Username تپ کنید تا صفحه‌ی تغییر نام کاربری یاUpdate Username باز شود.

در صفحه‌ی باز شده روی کادر متنی New تپ کنید. پیامی ظاهر می‌شود و از شما سوال می‌شود که آیا مطمئن هستید که می‌خواهید نام کاربری خویش را تغییر بدهید یا خیر. روی Continue تپ کنید و نام کاربری جدید را تایپ کرده و در نهایت روی Done تپ کنید.

تغییر نام کاربری توییتر در اندروید و آیفون و آیپد

اکنون صفحه‌ی تنظیمات را ببندید. نام کاربری تغییر کرده است.

پس از تغییر دادن نام کاربری ممکن است بلافاصله نام کاربری جدید را در صفحات توییتر مشاهده نکنید و به نظر برسد که نام کاربری تغییر نکرده است. در این حالت می‌بایست کمی صبر کنید تا توییتر تغییرات را در همه‌ی صفحات و پست‌ها اعمال کند. این کار کمی طول می‌کشد.

یک روش دیگر برای آپدیت شدن سریع‌تر این است که از حساب کاربری خارج شده و مجدداً لاگین کنید.

راهکار دیگر این است که اپلیکیشن توییتر را ببندید و از نو اجرا کنید.