Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless، جدیدترین نسخه‌‌ از هدفون بی‌سیم دور گوش MOMENTUM است. این هدفون، با بهره‌مندی از طراحی جدید و چشمگیر و قابلیت‌ها و امکانات بهبودیافته به میدان آمده است تا باری دیگر، تعریف ما از هدفون‌های نویز کنسلینگ را تغییر دهد و قلب عشاق موسیقی را به لرزه درآورد.

Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless

صدای مثال‌‌زدنی

هدفون بلوتوث MOMENTUM 3 Wireless، از همان کیفیت‌ صدای بی‌نظیر و امضای صدای منحصربه‌فرد محصولات رده بالای سنهایزر برخوردار است. در واقع، مومنتوم هر آنچه از یک هدفون وایرلس باکیفیت انتظار دارید را برآورده خواهد کرد و به شایستگی، نام شرکت معظم سنهایزر را یدک می‌کشد. درایورهای ۴۲ میلی‌متری این هدفون، ضمن تولید صدایی گرم، وسیع و طبیعی با بیس عمیق، جزئیات موجود در فرکانس‌های میدرنج و تربل را با بالاترین دقت بازتولید می‌نمایند و موسیقی را به لذت‌بخش‌ترین شکل ممکن به گوش‌های شما روانه می‌کنند.

Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless

 

تجربه شنیدن موسیقی در سکوت مطلق

شنیدن قطعات موسیقی در سکوتی خالی از اصوات خارجی مزاحم، از مواردی است که سیستم نویز‌ کنسلینگ فوق‌العاده MOMENTUM 3 Wireless آن‌ را تضمین ‌می‌کند. این سیستم حتی برای محیط‌های مختلف، عملکرد‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد تا همیشه بهترین بازدهی را بر‌ جای بگذارد. یکی از آنها، حالت Anti Pressure است. این حالت برای افرادی در نظر گرفته شده که فشار سیستم نویز کنسلینگ را ناخوشایند می‌دانند. علاوه بر آن، حالت Transparent Hearing، این امکان را به شما می‌دهد که در زمان گوش دادن به موسیقی، بدون برداشتن هدفون، از اتفاقات و صداهای اطراف خود آگاه شوید.

Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless

کیفیت ساخت استثنایی

از وجوه تمایز‌ MOMENTUM 3 Wireless با دیگر هدفون‌های وایرلس هم‌رده، می‌توان به کیفیت ساخت بی‌نظیر آن اشاره کرد. مثل همیشه سنهایزر از باکیفیت‌ترین مواد در ساخت مومنتوم استفاده کرده است. هدبند چرمی محکم، بازوهای مقاوم و البته بسیار سبک از جنس فولاد و ایرپدهای نرم و راحت، این هدفون بلوتوث را به محصولی دیدنی، مقاوم و راحت بدل کرده‌اند. یک کیف بسیار خوش‌ساخت نیز هدفون را همراهی می‌کند تا در هنگام مسافرت‌ و جابجایی، هیچ آسیبی به آن وارد نشود.

Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless

کنترل کامل عملکردها در دستان شما

در طراحی جدید MOMENTUM 3 Wireless، سهولت و راحتی استفاده، یکی از اهداف اصلی مهندسین شرکت Sennheiser بوده‌ است. با کنترلرهای جدید این مدل، راحت‌تر از قبل همه‌چیز را کنترل خواهید کرد. قابلیت Auto on/off و Smart Pause و کنترلرهای مجزا برای کنترل موزیک و تماس‌ها، حجم صدا، نویز کنسلینگ و دستیارهای صوتی Alexa ،Siri و Google Assistant، کنترل مطلق و آسان بر همه‌چیز را میسر می‌سازند.

Sennheiser MOMENTUM 3 Wireless

هوشمند‌تر از همیشه

سنهایزر برای کامل‌تر کردن MOMENTUM 3 Wireless، یک اپلیکیشن مخصوص به نام Sennheiser Smart Control برای آن طراحی کرده که قدرت مانور بیشتر بر روی قابلیت‌های هدفون را ممکن می‌سازد. از جمله قابلیت‌های جدید و جالب این اپ می‌توان به تکنولوژی TILE اشاره کرد که توسط آن می‌توانید محل هدفون خود را پیدا کنید و نگران گم شدن آن نباشید.