هدفون نویز کنسلینگ WH-1000XM4 سونی با پیشرفته تر کردن صداها ما را برای کیفیت صدایی استثنایی و طیف وسیعی از ویژگی های هوشمند برای یک تجربه شنوایی بی نظیر آماده میکند. چه در حال پرواز هستید و چه در یک کافه در حال استراحت. هدفون WH-1000XM4 سونی بهترین عملکرد لغو سر و صدا را ارائه می دهد. صداهایی حتی با فرکانس متوسط را حفظ می کند.سونی قابلیت لغو نویز را نسبت به مدل قبلی بهبود بخشیده تا بتواند بهترین هدفون نویز کنسلینگ را تولید کند.

 سونی WH-1000XM4

طراحی

طراحی و مشخصات ظاهری این هدفون همچنان مشابه با مدل قبلی خود بوده و تغییری نکرده. حتی عمر باتری هنوز هم همان 30 ساعت به پایان می رسد. دکمه ها و کنترل ها همه به همان روش مدل WH-1000XM3 کار می کنند.
هدفون WH-1000XM4 سونی راهی آسان برای لذت بردن از سر و صدایی کمتر و حتی صدایی خالص تر را، با اتکاء بر هوش مصنوعی برای شما فراهم میکند .
فناوری LDAC با سرعت انتقال 990 کیلوبیت بر ثانیه، اطلاعات را حداکثر سه برابر سریعتر نسبت به حالت عادی بلوتوث های معمولی انتقال می دهد،که این فناوری به شما این امکان را می دهد تا از محتوای صوتی با وضوح بالا و کیفیتی استثنایی ، تا حد ممکن نزدیک به یک اتصال سیمی اختصاصی لذت ببرید.

 سونی WH-1000XM4
ویژگی جدیدی که شرکت سونی در هدفون WH-1000XM4 قرار داده است ، قابلیت Speak to Chat میباشد. سونی با پیروی از هدفون های قبلی خود در این مدل هم از درگاه USB-C استفاده کرده است .این هدفون از میکروفون های اضافی برخوردار است که به جدا کردن صدا در حین مکالمه با تلفن کمک می کند ، در نتیجه صداهایی با فرکانس متوسط را نیز با کیفیتی بهبود یافته میشنوید .

با هدفون سونی WH-1000XM4 از موسقی لذت ببرید

پردازنده

در هدفون 1000XM4 سونی از همان پردازشگر حذف نویز HD و تراشه QN1 نسل قبل برای فناوری حذف نویز استفاده شده است. طبق اظهارات سونی سیستم صوتی بلوتوث‌ محور جدیدی به تراشه‌ هدفون اضافه شده که می‌تواند موسیقی و صدای محیط را با سرعت ۷۰۰ بار‌ در هر ثانیه، تحلیل کند. سیستم صوتی جدیدی که با نوعی الگوریتم پیشرفته در این هدفون ادغام شده ، بهتر از قبل میتواند صدای محیط و افراد را که معمولا فرکانس متوسط دارند، از بین ببرد.  درایورهای قدرتمند 1.57 اینچی ، با داشتن دیافراگم های مایع کریستال پلیمر (LCP)، هدفون را برای کار با ضربات سنگین مناسب می سازند و می توانند طیف کاملی از فرکانس ها را تا 40 کیلوهرتز تولید کنند.

با هدفون سونی WH-1000XM4 از موسقی لذت ببرید
شرکت سونی در هدفون WH-1000XM4 برای به حداکثر رساندن عملکرد قطع کننده سر و صدا ،دو فناوری جدید را اضافه کرده است. فناوری بهینه ساز حذف نویز شخصی که با توجه به شرایط فیزکی شما عمل میکند و فناوری بهینه ساز فشار اتمسفر برای سفرهای هوایی ، که با توجه به  ارتفاعی که در آن قرار دارید فشار محیط را تنظیم می کند.

پردازنده صوتی

در هدفون WH-1000XM4 سونی از پردازنده صوتی جدیدی که در واقع ویژگی اصلی این هدفون میباشد استفاده کرده است. سونی پردازنده DSEE HX را به موتور جدید DSEE Extreme تغییر داده است. این موتور جدید نه تنها سعی در بالا بردن سطح کیفیت موسیقی های فشرده شده دارد ، بلکه فناوری هوش مصنوعی به نام Edge-AI را نیز اضافه کرده که این نرم افزار با کمک Sony Music Studios Tokyo ساخته شده است تا موسیقی را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کند تا صدایی دقیق تر و متناسب با آهنگ اصلی را تولید کند.


در صورتی که تمایل دارید به سرعت صداهای اطراف خود را بشنوید، کافی است دست خود را روی محفظه هدفون قرار دهید تا فوراً حجم موسیقی را کم کند و اجازه دهد صدای محیط بشنوید.سونی در هدفون WH-1000XM4 خود یک  استایل پیچیده را با راحتی فوق العاده ای ترکیب کرده است. گوشی  هدفون بسیار نرم بوده و فشار را یکنواخت توزیع میکند و باعث افزایش تماس گوش با پد میشود. به طوری که شما به سختی متوجه خواهید شد که این هدفون را روی سر خود قرار داده اید .
با 30 ساعت ماندگاری باتری ، حتی در سفرهای طولانی از قدرت کافی برخوردار خواهید بود. و اگر عجله داشتید، می توانید پس از 10 دقیقه با استفاده از آداپتورAC؛ 5ساعت شارژ دریافت کنید.

دیگر قابلیت ها

روز خود را فقط با پرسیدن از دستیار خود مدیریت کنید. از سرگرمی لذت ببرید ، با دوستان خود در ارتباط باشید. اطلاعات کسب کنید ، به موسیقی و اعلان ها گوش دهید ، یادآوری ها را تنظیم کنید. همه این موارد با توجه به داشتن دستیار صوتی هوشمند در هدفون WH-1000XM4 امکان پذیر است.
شما در هدفون 1000XM4 با  اتصال برنامه ، Ambient Sound Control میتوانید حجم صدای پس زمینه را تنظیم کنید. که این موضوع به شما این امکان را می دهد سطح صداها را سفارشی کنید.

برنامه Equalizer نیز به شما این امکان می دهد سطح صدا را متناسب با موسیقی خود تنظیم کنید.
در 1000XM4 همچون مدل M3 از درایور ۴۰ میلی‌متری استفاده شده است.هدفون جدید WH-1000XM4 که به‌تازگی معرفی شده است با قیمت مشابه نسل قبل عرضه خواهد شد. بدین ترتیب سونی می‌گوید WH-1000XM4 را با قیمت ۳۵۰ دلار در دسترس قرار می‌دهد.