بازی Ghost of Tsushima از استودیو ساکر پانچ عنوان فوق‌العاده‌ای بود که کمک کرد نسل هشتم بازی‌ها به شکل شایسته‌ای به پایان برسد. حال با نزدیک شدن عرضه پلی استیشن 5، اخیرا مشخص شده برخی عناوین نسل قبل با استفاده از قابلیت Game Boost روی کنسول جدید سونی عملکرد بهتری خواهند داشت.

عنوان Ghost of Tsushima علاوه بر داشتن فریم ریت ۶۰، از SSD پلی استیشن 5 نیز بهره می‌برد. در نتیجه زمان لود کردن در آن کوتاه‌تر خواهد بود.

قابلیت Game Boost با هدف بهبود عملکرد بازی‌های پلی اسیتشن 4 طراحی شده. همچنین Ghost of Tsushima هم به شکل قابل توجهی از آن بهره خواهد برد. به همین دلیل بازیکنانی که این عنوان را روی کنسول جدید سونی تجربه می‌کنند شاهد بهترشدن عملکرد بازی خواهند بود.

بازی Ghost of Tsushima با سرعت بیشتری روی Ps5 اجرا میشود

ساکر پانچ قول داده که سیوهای Ghost of Tsushima روی پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5 هم منتقل می‌شوند. مسئله‌ای که طی هفته‌های اخیر جنجال زیادی برای سونی به پا کرده است.

افرادی که پیش از این گوست آو سوشیما را روی پلی استیشن 4 تجربه کرده بودند می‌توانند به راحتی پیشرفت خود در بازی را با استفاده از وای‌فای، کابل LAN و یا کلاود پلی استیشن پلاس به پلی استیشن 5 منتقل نمایند.

هواداران Ghost of Tsushima باید بدانند ساکر پانچ به زودی محتواهای جدیدی برای بازی منتشر می‌کند. که شامل مولتی پلیر،‌ همکاری با سگ‌ها و بسیاری موارد دیگر است. سازندگان این بازی که در کشور ژاپن رکورد شکسته، ابتدا مطمئن نبودند سونی با ساخت آن موافقت خواهد کرد یاخیر.