اپلیکیشن سیگنال چیست و چرا به سرعت در حال معروف شدن است. با سی نت همراه شوید تا اطلاعاتی درباره ی امنیت و طریقه راه اندازی آن را آموزش دهیم.

اپلیکیشن سیگنال یک پیام رسان رمزگذاری شده امن است  است که به مراتب گزینه خصوصی تر و امن تر نسبت به  واتساپ ، iMessage ، skype و… میباشد. به همین دلیل به سرعت در حال دانلود و استقبال از سوی کاربران می باشد. اپلیکیشن سیگنال کاملاً رایگان می باشد. اپلیکیشن سیگنال برای آیفون آیپد و اندروید در دسترس است.  همچنین برای ویندوز ، مک و لینوکس  در دسترس می باشد. 

تجربه کاربری سیگنال دقیقا مانند واتس اپ و سایر برنامه های چت معروف می باشد.  پیام رسان سیگنال دارای ویژگی هایی مانند :  پیام های یک به یک ، گروهها ، برچسب‌ها ، عکس ها ، انتقال پرونده ها ،  تماس های صوتی و حتی تماس های ویدیویی است. شما می توانید ، با حداکثر ۱۰۰۰ نفر به صورت گروهی  گفت و گو داشته باشید و با حداکثر هشت نفر تماس گروهی داشته باشید.

اپلیکیشن سیگنال

مهمترین ویژگی اپ سیگنال این است که سعی نمی‌کند مجموعه‌ای از اطلاعات را در مورد شما جمع کند یا تبلیغاتی را به شما نشان دهد.  سیگنال از رابط کاربری راحت و ساده برخوردار است اما زیرساخت آن بسیار متفاوت است.  مکالمات شما در سیگنال از ابتدا و انتها رمزنگاری می شود ، حتی صاحبان سیگنال نمی توانند آن را کنترل کنند. 

چگونه سیگنال بسیار خصوصی و ایمن است

تمام ارتباطات موجود در سیگنال از جمله پیام های گروهی ، پیامهای یک به یک ، انتقال پرونده ، عکسها ، تماس های صوتی و تماس های ویدیویی  رمز گذاری شده در انتها هستند.

اپلیکیشن سیگنال

 این امر باعث شده که فقط افراد درگیر در ارتباط می‌توانند آنها را ببینند.  رمز گذاری بین دستگاه های جداگانه با استفاده از سیگنال اتفاق می افتد.   به همین دلیل حتی اپلیکیشن سیگنال هم نمی تواند پیام ها را ببیند.  در واقع اپلیکیشن سیگنال پروتکل رمزگذاری مخصوص خود را برای این امر ایجاد کرده است.

طریقه کار با اپلیکیشن سیگنال

برای شروع کار مسیر ساده ای پیش رو دارید. ابتدا از لینک های زیر برای دانلود برنامه استفاده کنید:

دانلود نسخه ios    دانلود نسخه اندروید   دانلود نسخه دسکتاپ    

دانلود نسخه Linux   دانلود نسخه Mac

مراحل راه اندازی را برای دادن شماره تلفن به سیگنال و دسترسی به مخاطبین خود انجام دهید.

سپس می توانید مکالمات را از داخل برنامه شروع کنید اگر شخصی در مخاطبین خود داشته باشید و شماره تلفن آن شخص با یک حساب سیگنال مرتبط باشد خواهید دید که می توانید از طریق سیگنال با او تماس بگیرید.


مطالب پیشنهادی:

اپلیکیشن تشخیص سرفه؛ آیا کرونا را شناسایی میکند؟

آموزش تغییر آیکون اپلیکیشن ها در macOS Big Sur

8 اپلیکیشن برتر ضبط صدا در اندروید و ios

امکانات جدید در آپدیت اپلیکیشن Sensei برای مک

13 اپلیکیشن تبدیل عکس به نقاشی برای ios و اندروید

غیر فعال کردن دسترسی‌های غیرضروری اپلیکیشن‌ها