یک یوتیوبر معروف ژاپنی یک تصویر از خود درکنار دوال سنس و خود PS5 استاندارد را تحویل مخاطبان داده است. این یوتیوبر فردا ویدیو واکنش رسمی خود به بازی با پلی استیشن 5 را پخش می‌کند.

فردا راس ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به وقت ایران، معروف‌ترین یوتیوبرهای ژاپنی که اهل ساخت محتواهای مرتبط با بازی‌های ویدیویی هستند، از تجربه‌ی کار با پلی ‌استیشن 5 سونی می‌گویند.ویدیوهای منشر شده از آن‌ها مدت‌زمانی بین ۱۱ تا ۳۵ دقیقه خواهد داشت.

همچنین این یوتیوبرها بازی Devil May Cry 5: Special Edition، بازی Godfall و بازی Astro’s Playroom را روی کنسول نسل ۹ سونی بازی می کنند.

تصویر جدید ps5 در کنار یوتیوبر معروف ژاپنی

از بین چندین و چند یوتیوبر معروف ژاپنی که فرصت بازی کردن با کنسول پلی استیشن 5 را داشته‌اند، یکی از آن‌ها تصویری از خود و این دستگاه را در اینترنت گذاشته است؛ تصویری که جف کیلی هم رسمی بودن آن را تایید کرد.

مخاطبان دوست دارند که فردا در ویدیوهایی که توسط یوتیوبرهای معروف ژاپنی پخش می‌شوند، UI/رابط کاربری کنسول را ببینند. همچنین گیمرها می‌خواهند بدانند که چه میزان از حافظه‌ی SSD کنسول در دسترس بازیکن قرار دارد. از آن مهم‌تر، سه بازی تجربه‌شده توسط آن‌ها با چه سرعتی لود شده‌اند؟


مطالب پیشنهادی:

دلیل بزرگ بودن ابعاد PS5 چیست؟

قابلیت صدای فراگیر PS5 فعلا دردسترس نخواهد بود

مقدار حافظه در دسترس پلی استیشن5 مشخص شد