همان طور که مطمئنا تا به حال در جریان قرار گرفته‌اید، اپل در نظر دارد تا در تاریخ سیزدهم اکتبر مصادف با بیست و دوم مهر ماه رویدادی را به صورت آنلاین برگزار کرده و در خلال آن، از محصولات جدید خود از جمله خانواده آیفون 12 و ایر تگ‌ها (احتمالا) رونمایی کند.

اما این رویداد در سال جاری میلادی ، با یک اتفاق جذاب  برای دارندگان آیفون یا آیپد همراه است.

برای آن که این اتفاق را تجره کنید، کافی است با آیفون یا آیپد خود به صفحه رویدادهای اپل مراجعه کنید. اگر به صفحه مربوطه بروید، تصویری را در مرکز صفحه نمایش مشاهده می‌کنید. که با یک لینک آبی رنگ برای اضافه کردن این رویداد به اپلیکیشن تقویم همراه است. اما اگر روی آیکون اپل ضربه بزنید، به نمایشگر واقعیت افزوده اپل هدایت خواهید شد. که بر اساس سرعت اینترنت‌تان، باید کمی منتظر بمانید تا لود شود. حال لوگوی این رویداد را مجددا در صفحه خود مشاهده می‌کنید که باید روی آن ضربه بزنید.

اتفاق جذاب  برای دارندگان آیفون یا آیپد همراه

حالا مجموعه‌ای از دایره‌ها را در صفحه مشاهده خواهید کرد که عبارت 10.13 هم در مرکز آن وجود داشته. تاریخ سیزدهم اکتبر، یعنی موعد رویداد آینده اپل را یاد آورد می‌شود. حالا با چرخش و حرکت در محوطه، می‌توانید اطراف این پدیده مجازی حرکت کرده و آن را از زوایای مختلف مشاهده کنید.

درحالی که این پدیده فوق‌العاده جذاب است، اما متأسفانه اپل هیچ گونه اطلاعاتی در اختیارمان نمی‌گذارد. اما به لطف شایعاتی که از مدت‌ها پیش در رسانه‌های خبری مطرح شده، ما می‌دانیم که در این کنفرانس مجازی، خانواده آیفون 12 به عنوان گل سرسبد این رویداد خودنمایی خواهد کرد.

البته حرف و حدیث‌هایی پیرامون معرفی ایر تگ و ایرپادز استودیو نیز از گوشه و کنار به گوش می‌رسد که برای مشخص شدن واقعیت این امر، باید شش روز دیگر منتظر بمانیم.


مطالب پشنهادی:

معرفی آیفون 12

معرفی آیفون 12 مینی

معرفی آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس