اچ‌پی لوازم جانبی جدیدی برای گیمرها رونمایی کرده که شامل ماوس و صفحه‌کلید و هدست بی‌سیم با پشتیبانی از قابلیت شارژ سریع و تأخیر بسیار اندک می‌شود.
HP چند روز پیش به‌صورت رسمی لوازم جانبی جدیدی را برای گیمرها معرفی کرد تا در پاییز امسال تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی را لذت‌بخش‌تر از قبل کند. اچ‌پی در لوازم جانبی جدید خود روی بی‌سیم‌بودن آن‌ها تأکید ویژه‌ای داشته و تلاش کرده محصولات را به طراحی جذاب مزین کند.
لوازم جانبی جدید اچ‌پی شامل هدست گیمینگ بی‌سیم بدون لگ،‌ ماوس بی‌سیم مجهز به فناوری شارژ بی‌سیم و صفحه‌کلید بی‌سیم می‌شوند. تمامی لوازمی که از آن‌ها نام بردیم با یکی از فناوری‌های ویژه‌ی اچ‌پی که با نام Warp Wireless Technology شناخته می‌شود تولید شده‌اند. اچ‌پی ادعا می‌کند Warp Wireless Technology اتصال سریع ۲٫۴ گیگاهرتزی بدون لگ را ارائه می‌دهد.

هدست اچ‌پی، OMEN Frequency Wireless Headset نام دارد و صدای محیطی ۷٫۱ ارائه می‌دهد تا کاربر در محیط بازی غوطه‌ور شود. به‌علاوه تنظیمات صدای پخش‌شده از هدست، توسط نرم‌افزار OMEN Command Center به‌طور کامل قابل‌شخصی‌سازی است و هدست جدید اچ‌پی می‌تواند با یک بار شارژ تا حداکثر ۳۰ ساعت کار کند. در هدست اچ‌پی از درگاه USB-C برای شارژ استفاده شده است و این هدست میکروفونی ویژه با توانایی حذف سروصدای محیط اطراف دارد. اچ‌پی می‌خواهد هدست بی‌سیم خود را در ماه دسامبر ۲۰۲۰ (آذر و دی ۱۳۹۹) با قیمت ۱۶۹٫۹۹ دلار روانه‌ی بازار کند.

ماوس بی‌سیم اچ‌پی که OMEN Vector Wireless Mouse نام دارد، طبق ادعای این شرکت، در بین ماوس‌های گیمینگی که در بازار موجود هستند، با سرعت بیشتری نسبت‌به همه‌ی آن‌ها ازطریق درگاه USB-C شارژ می‌شود. آن‌طور که اچ‌پی می‌گوید، ماوس جدید شرکت پس از صرفا پنج دقیقه شارژ تا ۱۰ ساعت شارژدهی می‌کند. فرایند شارژ کامل OMEN Vector Wireless Mouse در ۹۰ دقیقه انجام می‌شود و پس از آن، ماوس می‌تواند تا ۱۸۰ ساعت دوام بیاورد.

کاربر می‌تواند تنظیمات مختلف مربوط به ماوس نظیر حساسیت، نوع کارکرد هر کلید و نورپردازی را تغییر دهد و امکان تعییر تمامی آن‌ها در OMEN Command Center فراهم می‌شود. اچ‌پی می‌گوید کلیدهای مکانیکی روی ماوس تا ۵۰ میلیون کلیک دوام می‌آورند. فرایند عرضه‌ی ماوس اچ‌پی با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار آغاز شده است.
ماوس و هدست موردبحث، تنها لوازم جانبی جدیدی نیستند که اچ‌پی معرفی کرده. این شرکت در بیانیه‌ی مطبوعاتی خود از یک صفحه‌کلید جدید هم پرده‌برداری کرد که با نام OMEN Space Wireless TKL Keyboard شناخته می‌شود و طبق ادعای شرکت، با یک بار شارژ تا ۷۵ ساعت دوام می‌آورد. با پنج دقیقه شارژ می‌توانید تا ۶ ساعت از صفحه‌کلید جدید اچ‌پی استفاده کنید. هم‌اکنون امکان پیش‌خرید صفحه‌کلید OMEN Space Wireless TKL Keyboard وجود دارد؛ اچ‌پی اعلام کرده صفحه‌کلید موردبحث با قیمت ۱۵۹٫۹۹ دلار به بازار عرضه می‌شود.